Poznaliśmy ceny biletów na galę KSW na Stadionie Narodowym

Federacja KSW nie kazała długo na siebie czekać. Dziś poznaliśmy ceny biletów na galę, która w maju 2017 odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Zakres cen w zależności od sektora prezentują się następująco:

„Perfect view” od 250zł
Trybuny od 50zł do 120zł
Płyta stadionu od 300zł do 1900zł

Bilety dostępne są w serwisie kupbilet.pl, gdzie możemy też zobaczyć jak zaaranżowane będzie wnętrze PGE Narodowego podczas samej imprezy. W pierwszej transzy do sprzedaży zostało we wszystkich sektorach udostępnione około 10 000 biletów.

Jeśli chodzi o potencjalne gwiazdy, jakie przyjdzie nam podczas tej historycznej to z pewnością w klatce KSW zobaczymy Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego oraz nowokoronowanego mistrza KSW w wadze ciężkiej – Fernando Rodriguesa Jr. W Warszawie zgodnie z oczekiwaniami w nowej dla siebie dyscyplinie zadebiutuje również nasz medalista olimpijski w zapasach  – Damian Janikowski.

Wczoraj zastanawiałem się, czy gala może zgromadzić na widowni 60 000 widzów. Załączony schemat zdaje się rozwiewać moje wątpliwości. Umiejscowienie sceny prawdopodobnie sprawi, że duża część sektorów zostanie wyłączona ze sprzedaży. W tym układzie o zbliżeniu się do rekordów UFC może nie być mowy, choć dużo będzie jeszcze zależeć od tego ile osób ostatecznie znajdzie się na płycie stadionu.

RelatedPost