„Jaka szkoda, że Państwo tego nie słyszeli…”

s4

Na koniec dzisiejszego dnia krótko o konferencji prasowej, jaka miała dziś miejsce w Krakowie. Wisła zaprezentowała nowego trenera, którym został Franciszek Smuda, a całe wydarzenie mogliśmy śledzić na żywo za pośrednictwem YouTube. I tu zaczęły się schody.

Dziś to już standard – kluby za pośrednictwem Internetu transmitują takie wydarzenia, co z pewnością cieszy wszystkich zainteresowanych, w tym głównie kibiców. Najważniejszym wydarzeniem tego typu w ostatnich dniach była prezentacja Jose Mourinho jako nowego/starego szkoleniowca Chelsea Londyn – cała Europa „żyła tym”, a co ciekawsze cytaty od razu lądowały na tablicach mediów społecznościowych.

Nie inaczej było dziś, gdy głos zabrał trener Smuda. Niestety, jakość przekazu pozostawiła wiele do życzenia. Dość powiedzieć, że oficjalny zapis konferencji umieszczony na klubowej stronie musiał zostać opatrzony tekstami, abyśmy mogli zrozumieć o co pytali zgromadzeni dziennikarze. Zobaczcie sami:

Kilka miesięcy temu organizacja konferencji prasowej przerosła warszawską Legię. Dziś wyłożyła się Wisła, choć trzeba przyznać że miejscem do organizacji tego typu wydarzeń dysponuje przednim. Zabrakło tylko mikrofonu, który mógłby wędrować po sali i rejestrować zadawane pytania.

Dla kontrastu z cyklu „przeżyjmy to jeszcze raz”. The Special One. Zwróćcie uwagę, że na początku prezentowana jest klubowa koszulka i – o dziwo! – nikt nie zasłania logotypu głównego sponsora 😉